על הגנאלוג
רוני גולן הוא גנאלוג מקצועי, העוסק בגנאלוגיה למעלה מעשרים שנה, במהלכן ביצע מחקרים רבים ומגוונים. במסגרת זו סייע לאחד משפחות שהקשרים ביניהן נותקו במהלך השואה והביא לפתרונן של תעלומות גנאלוגיות רבות.

רוני מסתייע בהכשרתו כעורך דין וכמשפטן ומשלב את הבנתו וידיעותיו בתחום המשפט יחד עם ידיעותיו ונסיונו במחקרים הגנאלוגיים, כמו גם ידע בהסטוריה, גיאוגרפיה על מנת לסייע באיתור יורשים בתיקי עזבונות המתנהלים בבתי המשפט.

רוני חבר בפורום שורשים משפחתיים של "תפוז" ובמסגרת פעילותו הציבורית בתחום הגנאלוגיה שימש מספר שנים כעורך
(Moderator) של קבוצת הדיון המרכזית באתר JewishGen, חבר בועדה אד-הוק לבחינת כללי פירסום הודעות בפורומים השונים של JewishGen, חבר הועדה המארגנת ויו"ר מושבים בשני כנסים בינלאומיים  לגנאולוגיה יהודית ואינטרנט, מכון נטויז'ן לחקר האינטרנט - הפקולטה לניהול, אוניברסיטת תל אביב.

רוני הוא חבר והיועץ משפטי של עמותת המכון הבינלאומי לגנאלוגיה יהודית ומרכז פאול יעקבי (ע"ר), ירושלים (IIJG).

רוני מרצה בפורומים שונים בנושאים של דיני ירושה, עזבונות ועריכת צוואה. הרצה בכנסים בינלאומיים של ארגון האגודות הגנאלוגיות היהודיות (ירושלים, 2004; ניו יורק, 2006; שיקגו, 2008; לוס אנג'לס, 2010), במכון לחקר האינטרנט באוניברסיטת תל אביב, במכון להשתלמות שופטים ובמכון להשתלמות פרקליטים.

רוני מרכז קורסים והשתלמויות בנושא גנאלוגיה לתלמידי בתי ספר, לארגונים ולקהל הרחב ומרצה בהם.

מחקריו הגנאלוגיים של רוני הם חובקי עולם. בין המדינות בהן ערך מחקרים נמנות: ארצות הברית, גרמניה, פולין, ליטא, בלרוס, רוסיה, צרפת, ברזיל, אוסטרליה, ישראל ועוד.
צרו קשר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הערות:

genealogy.golan@gmail.com
רח' גולומב 36, רמת השרון  4741446
טלפון: 03-5566785